Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Piękniejsza od muzyki jest tylko cisza, ale to właśnie przy muzyce, a raczej śpiewie mijał dzień 23 listopada w Szkole Podstawowej w Hucinie.

Zorganizowano tu bowiem Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej, w którym wzięły udział jeszcze 3 szkoły: z Siedlanki, Przyłęka i Kosów. Uczniowie prezentowali w tym dniu znane i lubiane utwory anglojęzyczne, dając przy tym popis swoich wokalnych umiejętności oraz ruchów scenicznych.

Solistów podzielono na 2 kategorie wiekowe: klasy I - III oraz IV - VII. Wśród najmłodszych uczestników 1 miejsce zajęła uczennica z SP Siedlanka - Emilia Magda, 2 miejsce Hiacynta Leśniak, zaś 3 Lara Guzda- uczennice z SP Hucina. Wśród starszych solistek 1 miejsce zdobyła Aleksandra Kosiorowska- SP Przyłęk, 2 miejsce Marta Guzior- SP Siedlanka i 3 miejsce Anna Zielińska - SP Kosowy.

Podczas obrad jury wokaliści zajęli sobie czas wspólnym śpiewem karaoke do którego spontanicznie dołączyli inni uczniowie. Następnie zaserwowano słodki poczęstunek.

Wszystkim laureatom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do naszego konkursu.