Dzień Pluszowego Misia i kiermasz ciast i ciasteczek

W dniu 24 listopada 2017 roku misie opanowały Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Hucinie.

Każdy uczeń  przyszedł do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Uroczysty dzień rozpoczęliśmy od poznania historii pluszowego misia. Następnie pani Bernadetta Pyskaty przeczytała jedną z przygód  Misia Uszatka z książki Czesława Janczarskiego. Wszyscy uczniowie bawili się przy znanych piosenkach o misich m.in. „ Jadą, jadą misie”, „ Stary niedźwiedź mocno śpi”. Na zakończenie uczniowie zrobili misie z kolorowych gazet oraz mogli zrobić zdjęcie w Misiowej Fotobudce. Dzień Pluszowego Misia połączony był z kiermaszem ciast i ciasteczek przygotowanych przez uczniów klas V i VI. Można było zakupić przepyszne słodkości.  Ten dzień był pełen uśmiechu i wspólnej zabawy.