Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 24.01.2018 r. o godzinie 11, w Szkole Podstawowej im .św. Jana Pawła II w Hucinie, odbyła się uroczysta akademia  z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały występ artystyczny oraz pyszny poczęstunek. Uroczystość rozpoczęła się wesołym przedstawieniem. Uczniowie okazali się wspaniałymi aktorami i z wielkim humorem zaprezentowali wszystkim gościom „Rzepkę” Juliana Tuwima. Po występie klas starszych na scenę weszli najmłodsi aktorzy z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Radości” oraz z klas 0-3. Dzieci recytowały wierszyki oraz śpiewały i tańczyły wyrażając tym samym ogromną miłość do swoich babć i dziadków. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko są wspaniałymi uczniami, ale również posiadają zdolności muzyczne i aktorskie. Po gromkim odśpiewaniu „Sto lat” oraz  złożeniu szanownym Gościom życzeń przez Pana Dyrektora oraz Panią Wójt, Dziadkowie zostali obdarowani laurkami , serduszkami oraz słodkimi prezencikami i udali się na poczęstunek. Frekwencja była wspaniała. Serdecznie za to dziękujemy. Specjalne słowa podziękowania należą się Rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali również pomoc w przygotowaniu poczęstunku.