Wycieczka do kompleksu turystycznego „Brzezóvka”.

10 IX 2018r. uczniowie naszej szkoły korzystając z pięknej, wrześniowej pogody wybrali się na wycieczkę do nowego kompleksu turystycznego „Brzezóvka”.

Spacerując wzdłuż alejek spotkali na swej drodze wiele egzotycznych zwierząt i dinozaurów. Chłopcom udało się nawet wykopać szkielet dinozaura i poczuli się prawdziwi paleontolodzy. Podziwialiśmy również postacie z różnych historycznych epok, np. legionistę rzymskiego z czasów rozkwitu imperium czy pirata pilnującego skrzynię pełną skarbów. Po części edukacyjnej przyszła pora na zabawę w paru wodnym i na placu zabaw, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, kule wodne, eurobungee. Uśmiech przez cały dzień  nie schodził z dziecięcych twarzy.