Dzień Rodziny

06.06.2019r. w naszej szkole zorganizowany został Dzień Rodziny. W tym dniu swoje święto obchodziły Mamusie, Tatusiowie oraz Dzieci.
Wszyscy uczniowie, w odświętnych strojach, wraz ze swoimi rodzicami zebrali się na stadionie sportowym w Hucinie.
Występy artystyczne rozpoczęły przedszkolaki, a następnie swoje umiejętności wokalno-recytatorskie prezentowali uczniowie klasy zero oraz klas I-III. Kółko teatralne, do którego należą uczniowie klas IV-V, wystawiło sztukę teatralną pt. "Zamieszanie w krainie bajek". Na zakończenie, uczniowie klas IV-VII zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, prezentując cha-cha oraz belgijkę. Następnie wszyscy uczniowie odśpiewali "sto lat" oraz wręczyli swoim rodzicom laurki i prezenty.
Po części artystycznej przyszedł czas na zabawy. Uczniowie szaleli na przeróżnych "dmuchańcach-skakańcach", malowali twarze oraz brali udział w wielu konkursach drużynowych.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i zapewne na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.