Wycieczka szkolna

W dniach 13-14 czerwca 2019r. uczniowie klas V-VII udali się na dwudniową wycieczkę szkolną.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek Kamieniec w Korczynie-Odrzykoniu oraz wzięliśmy udział w warsztatach ceramicznych podczas których uczniowie zrobili swoje własne gliniane miseczki. Następnie odwiedziliśmy skansen archeologiczny "Karpacka Troja" oraz wzięliśmy udział w warsztatach łuczniczych podczas których każdy z uczniów poznał trudną sztukę łuczniczą oraz spróbował swoich sił w trafianiu z łuku do celu. Nie straszne nam były nieziemskie upały. Wszyscy uczniowie z ogromnym zaciekawieniem i bardzo czynnie brali udział we wszystkich aktywnościach. Po trudnym i upalnym dniu udaliśmy się do Bud Głogowskich na nocleg. Wieczorem tańczyliśmy do gorących dyskotekowych rytmów oraz urządziliśmy karaoke. Następnego dnia uczniowie brali udział w warsztatach strzelniczych, grali w badmintona, oraz tańczyli. Wszyscy wrócili z wycieczki dość zmęczeni ale baaaardzo zadowoleni!