Pasowanie na ucznia pierwszej klasy

Dnia 10.10.2019 r. w Szkole Podstawowej  im. św. Jana Pawła II w Hucinie odbyło się uroczyste "Pasowanie na ucznia 1 klasy".

Było to wielkie wydarzenie w życiu dzieci, na które niecierpliwie czekały. Przejęte dzieci, w odświętnych strojach, z biretem na głowie, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki , a dumni rodzice okazali się najlepszą publicznością pod słońcem. Kulminacyjnym punktem było złożenie przyrzeczenia przez naszych podopiecznych oraz pasowanie ich przez Pana Dyrektora symbolicznym ołówkiem. Na zakończenie każdemu Pierwszakowi został wręczony dyplom oraz upominki. Gratulujemy dzieciom i życzymy im wielu sukcesów oraz owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszej szkole.