Dzień Babci i Dziadka 2021

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, pomyślności i pogody ducha.

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by podziękować Wam za obecność, wsparcie w trudnych chwilach i udzielanie rad w każdej, nawet najcięższej sytuacji. To od was uczymy się jak żyć – jesteście naszym drogowskazem i przekazicielem życiowej mądrości. Cieszymy się, że po raz kolejny możecie być blisko i sprawiać nam radość.

Chcemy podziękować Wam za wrażliwość, opiekuńczość, pracowitość i poświęcenie okazane każdego dnia.

Niech ten wyjątkowy czas obfituje w chwile szczęścia i radości. Długiego i pięknego życia w gronie najbliższych.

Uczniowie SP w Hucinie przygotowali da Was specjalne przedstawienie na odległość ...