Dzień zdrowia

Nasi świetliczanie, niedawno poznali tajniki zdrowia oraz zdrowego odżywiania.

W ramach obchodów Dnia Zdrowia, które przypada w kwietniu, nasze pociechy miały okazję oglądać edukacyjny film oraz wykonać prace plastyczne, które miały na celu promowanie zdrowego stylu życia. Jedną z naszych aktywności było stworzenie koszyka z owocami, które mają przypominać dzieciom o tym, że zamiast sięgać po słodycze, warto sięgać po owoce, które są o wiele zdrowsze dla naszego organizmu. Chcemy, aby nasze dzieci były świadome tego, jak ważne jest odpowiednie odżywianie i dbanie o swoje zdrowie. Dziękujemy naszym dzieciom za aktywny udział w tym projekcie i mamy nadzieję, że poznane informacje zostaną zastosowane w praktyce. Zachęcamy również wszystkich rodziców do wspierania swoich pociech w zdrowym odżywianiu i prowadzeniu aktywnego trybu życia. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto o nie dbać już od najmłodszych lat.