,,Młodzi duchem, bogaci życiem…”

Dnia 30.11.2016 uczniowie Szkoły Podstawowej w Hucinie udali się  z wizytą do Domu Seniora ,, Wigor” w Niwiskach. Zaprezentowali tam w programie artystycznym swoje umiejętności wokalne, poprowadzili teleturniej na wzór  ,, Familiady”  z udziałem seniorów jako członków rodzin. Zarówno drużyny Babci, jak i Dziadka wykazały się nie lada refleksem i błyskawicznie odpowiadały na pytania .

Nie małym zaskoczeniem zarówno dla seniorów jak i jurorów okazał się występ nauczycieli w skeczu pt. ,, Czerwony kapturek”.

Następnie uczniom zaserwowano poczęstunek w postaci iście przepysznych ciasteczek upieczonych według sprawdzonych przepisów babć. Całą atmosferę umilały wspólne śpiewy seniorów wraz z juniorami.

Na koniec dzieci odśpiewały gospodarzom gromkie Sto lat.

Wizyta miała na celu zaciśnięcie więzi międzypokoleniowych oraz kolejnym spotkaniom na przyszłość.