,, Chłopcy i dziewczynki lubią Walentynki ”

Walentynki to szczególne święto podczas którego okazuje się drugiej osobie sympatię. Uczniowie naszej szkoły również mieli okazję do takiej sposobności.

W dniu 16.02. celebrowali to święto przy wspólnych zabawach. Każdy uczeń obdarzył drugiego komplementem , odgadywano adresatów Walentynek ,, pisanych ‘’ przez znane postacie dziecięcej literatury oraz bajek. Odbył się konkurs na najszybsze przeniesienie serduszek za pomocą rurki a następnie taniec z krzesełkami , gdzie liczył się refleks i spostrzegawczość uczestników zabawy. Następnie uczniowie przetestowali swoją wiedzę o zakochanych z bajek Disneya, rozwiązując krzyżówkę. Całość obchodów sfinalizowano ułożeniem z fragmentów puzzli ogromnych serc.