Nabór do Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach

Szanowni Państwo

Nasza Szkoła Muzyczna ruszyła z nowym naborem na rok szkolny 2020/2021 i czeka na uzdolnione muzycznie dzieci jak i młodzież (od 6 do 15 lat, nieukończony 16-sty rok życia)
W tym roku zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie on-line, przez formularz elektroniczny, który jest dostępny na naszej stronie internetowej:

Powszechnie wiadomo, iż nauka w szkole muzycznej rozwija u dzieci i młodzieży uzdolnienia oraz umiejętności muzyczne. Nie wszyscy jednak jesteśmy świadomi, jak wiele innych korzyści daje edukacja muzyczna oraz w jak istotny sposób wpływa na rozwój osobowości młodego człowieka. Od wielu lat na całym świecie prowadzone są liczne badania naukowe, mające określić zjawiska zachodzące w mózgu człowieka pod wpływem nauki muzyki. Ich wyniki nie pozostawiają wątpliwości – wpływ ten jest bardzo istotny!!!

Dajmy więc naszym dzieciom i młodzieży szansę korzystania z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą ta wspaniała dziedzina sztuki, jaką jest muzyka...

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach